PojedyneKucharzy #9

KONKURS
#PojedyneKucharzy
edycja KWIECIEŃ_2019 (pojedynek #9)

UWAGAUWAGA‼ 9 RUNDĘ czas zacząć… #PojedyneKucharzy  😲👨‍🍳💪😋
Dwa burgery 🍔🍔, które będą miały najwięcej reakcji pod postem, zostaną burgerami miesiąca w KWIETNIU‼
Zachęcamy do głosowania, liczymy na Was i Wasze reakcje😎😍
‼Wśród osób biorących udział w głosowaniu rozlosujemy 10 voycherów na nasze dwa dowolne burgery🍔🍔 z karty‼ Oferta będzie do zrealizowania tylko na miejscu w lokalach.

Aby wygrać zaproszenie:
☑1. Polub stronę zjedzburgera na Facebooku
☑2. Udostępnij post znajomym
☑3. Zareaguj pod zdjęciem buźką przyporządkow. do burgera, który skradł Twoje serce 🙂
☑4. Oznacz osobę w komentarzu pod postem, z którą chcesz wpaść na burgera

Zrealizowanie wszystkich 4 punktów powyżej jest niezbędne do udziału w głównym losowaniu zaproszeń (10 x podwójny VOUCHER na dowolnego burgera)

‼⏱ zaczynamy głosowanie ‼
Koniec głosowania w PT 29.III o godz. 24:00 (0:00)
Losowanie zaproszeń 01.IV.2019 do godz. 20:00
Zaproszenia będzie można zrealizować w terminie 02.IV – 14.IV.2019 r. w wybranym lokalu na miejscu (osobiście – bez wyznaczania tzw. osób „zastępczych” 😁).
Powodzenia‼😁😁😎😁💪

Bezpośredni link do KONKURSU tuta:  #PojedyneKucharzy lub znajdź go na naszym Facebook: https://www.facebook.com/zjedzburgerapl/ (kliknij)

Poniżej proponowane składy przyszłych (ewentualnych) burgerów MIESIĄCA KWIETNIA – kolejność prezentacji burgerów i ich składów – losowa (wygrywają tylko 2 burgery).
Głosuj „emocjami” teraz 🙂
🍔 SPARTAK:
bułka, mięso (100% wołowina), sos musztardowy z chili-majo i ketchup, ser cheddar x2, kiwi w plastrach, bekon x2, pomidor, rukola.

🍔 FRANK:
bułka, mięso (100% wołowina), sos słodko-kwaśny, grillowane jalapeno, czerwona cebula marynowana w sosie tabasco, ser mimolette, jajo sadzone, sałata lodowa, ogórek konserwowy, tarta rzodkiewka, koperek.

🍔 DONALD:
bułka, mięso (100% wołowina), sos aioli (czosnek oraz oliwa z oliwek), szpinak z suszonym pomidorem pod pierzynką z bitej śmietany, dojrzewający ser z czarnuszka, półgęsek grillowany w sosie BBQ, chipsy z marchewki i białej pietruszki w kompozycji przypraw churrasco i jabłko w cydrze

🍔 JAN:
bułka, mięso (100% wołowina), karmelizowana czerwona cebula w kremie balsamicznym i piwie Porter, salsa z korniszona z pieprzem cayenne i czarnym, sos serowy na cydrze, dip śliwkowy z chipsem z boczku, sałata masłowa, pomidor

🍔 HANS:
bułka, mięso (100% wołowina), sos curry, grillowana biała kiełbasa, ser mimolette, grillowane ziemniaczki (z papryka i cayenne), mix sałat, majonez.

Bezpośredni link do KONKURSU tuta:  #PojedyneKucharzy lub znajdź go na naszym Facebook: https://www.facebook.com/zjedzburgerapl/ (kliknij)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *