SPECJAŁY NADODRZA – 4 edycja 2018

Specjały Nadodrza – 4 edycja 2018

Specjały Nadodrza to kulinarne święto tego osiedla. Przyjdź 27 i 28 października do #zjedzburgera na PLACU BEMA 6 i spróbuj naszej wyjątkowej przekąski (w cenie 10 zł), którą specjalnie z tej okazji przygotowali dla was nasi kucharze.

W tym święcie biorą udział również inne Nadodrzańskie restauracja i lokale gastronomiczne. Poniżej mapka z lokalizacjami miejsc gdzie będzie można pysznie zjeść.

W każdym miejscu, w którym spróbujesz Specjału Nadodrza otrzymasz specjalną pieczątkę. Jeśli zbierzesz minimum 6 różnych pieczątek, wypełnisz pole z danymi kontaktowymi i zostawisz je w ostatnim odwiedzonym przez Ciebie miejscu, będziesz mógł wziąć udział w losowaniu nagród.

Nagrodami głównymi są trzy Nadodrzańskie Bony Smakosza: jeden o wartości 300 zł i dwa 150 zł. Przez 3 miesiące za tę kwotę będziesz mógł stołować się w lokalach biorących udział w wydarzeniu.

Losowanie nagród odbędzie się 30.10.2018r o godzinie 12.00. Transmisję z losowania będzie można zobaczyć na facebooku Łokietka 5 – Infopunkt Nadodrze.

SPECJAŁY NADODRZA edycja 4_2018 – MAPA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *